Vestuviniai šokiai

    Gražiausia gyvenimo šventė sunkiai įsivaizduojama be jaunųjų vestuvinio šokio.  Šokių studija „ Akredus“ padės jums išmokti šokti, ir sukurs tokią kompoziciją, kurią visi ir po daugelio metų atsimins kaip gražiausią šventės akcentą. Jei nežinote koks šokis turėtų būti, tai ne bėda ! Viską už Jus padarys šokių treneriai – Lina ir Mindaugas. Ras Jums tinkamiausią muziką, sukurs nuostabią vestuvinio šokio kompoziciją ir išmokins Jus šokti. Jum liks tik puikiai nusiteikti ir mėgautis švente.

     Suprantame, kaip yra sunku kartais žengti pirmąjį žingsnį ant parketo prieš didelę svečių minią, bet neverta pergyventi. Pirmiausiai išbandykite, pamatysite, kaip atsiranda drąsa, malonumas. Kas gali būti maloniau nei šokti poroje su savo antrąja puse.

Fotosesija' (45)

Ką reikia žinoti jaunavedžiams prieš pradedant mokytis šokio?

• Bazinis komplektas – 6 pamokos.
• Choreografijos sudėtingumas priklauso nuo pasirinktos dainos, nuo jūsų pageidavimų, jūsų ankstesnės patirties šokių srityje.
• Mokytis šokio kviečiame pradėti likus bent 1 mėn. iki vestuvių dienos. Tam, kad žingsniai įsimintų ilgam ir spėtume viską išmokti nuo A iki Z.
• Pamokų metu apranga laisva, kad būtų jums patogu.
• Avalynė švari, ir būtų gerai, kad būtų artima vestuvinei avalynei.
• Ne visos dainos tinkamos šokti, tad patariame turėti kelis šokiams skirtų dainų variantus. Geriausia, kad būtų ritmiška ir aiški.


Profesionalūs mokytojai pasirūpins, kad jūsų šokis būtų nepamirštamas!

Mokytoja Lina +370 62740670 

Mokytojas Mindaugas +370 65481824 Studijos vadovų kvietimas mokytis šokti:

Interviu apie vestuvinius šokius:


Kad  būtų lengviau išsirinkti dainą, pateikiame Jums kelis mūsų pavyzdžius, pagal kuriuos sukurtos kompozicijos: